OHUI The First Geniture Sym-Micro Essence Люкс Мініатюра 5мл


Виробник: O HUI
Код товару: OHUI-210323M
Наявність: В наявності

225 грн.

OHUI The First Geniture Sym-Micro Essence


Перше покоління Sym-micro Essence з формулою Gen-Biotics ™ з сімома Pro і пребіотиками мікробіомной технології.


Новітня розробка, травні 2020 була випущена перша мікро есенція, яка включає в себе 5 біотехнологічних технологій.


Есенція забезпечує повний догляд за шкірою протягом всього року, чотири сезони.


Застосування мікросім есенції необхідно, якщо Ви відчуваєте потребу в поліпшенні стану шкіри: еластичність знижується, текстура стає грубою, втома, втрата гідроліпідного балансу шкіри, зміни всередині і зовні шкіри.


Есенція поєднує в собі всі ключові компоненти серії The First Geniture і доповнена формулою Gen-Biotics ™ з технологією мікробіома. Sym-micro "Сім" означає все разом, а "Мікро" означає маленькі частинки. Технологія мікробіома, складається з прібіотіков для шкіри, які створюють гармонійне середовище для шкіри.


Ключовий компонент серії, перше джерело життєвої енергії 29 Cell ™


1.Signature 29 Cell ™ - це активний інгредієнт есенції повного догляду, передового оживляючого шкіру інгредієнта CHA Biotech. Цей ексклюзивний інгредієнт самогенерирующих 29 видів активних компонентів рекомбинированного культуральної рідини стовбурових клітин глибоких шарів шкіри, дає енергію втомленою шкірі для її пожвавлення.


2. "Золоте засіб для життєвої енергії" - білий піон. Концентрована енергія сильної життєвої сили білого піона, який навіть цвіте в стерильному середовищі, допомагає шкірі природним чином зміцнити свою енергію і захисну силу.


3. Transkin EGF / hGH ™ - це ексклюзивна технологія для проникнення епідермального фактора росту клітин та інших цінних компонентів кошти в шкіру в п'ять разів глибше.


EGF (епідермальний фактор росту) клітин збільшує еластичність і щільність старіючих [ділянок шкіри, крім того покращує шкірний метаболізм і таким чином шкіра швидше повертає здоров'я і молодість.


Корейська лінія OHUI належить величезному концерну LG і є провідною в косметології.


Особливо примітна система преміум-люкса The First Geniture, що поєднує в собі рекомбінантний (тобто отриманий за допомогою генної інженерії) людський білок стовбурових клітин і похідні гесперидину, що відповідає за еластичність капілярів і підвищення їх тонусу.


Дану есенцію рекомендують для антивікової "регенерації-реанімації" шкіри обличчя, коли необхідний ефективний і навіть агресивний догляд.

Крім того, есенцію можна використовувати превентивним курсом проти старіння.


Концентрована серія містить комплекси з рекомбінантними інгредієнтами (білками, клонованої ДНК) стовбурових клітин, формули rHSCP, SCNP, STEM SP і т.д.


Інноваційна розробка проти старіння шкіри, з концепцією профілактики хроностаренія шкіри.


Активно покращує здоровий стан шкіри, змушуючи її виглядати молодше і відчувати себе еластичною.


Спосіб застосування: Наносити після тоніка. Кілька крапель есенції нанести на долоні, рівномірно розподілити легкими масажними рухами від центру до зовнішніх кордонів.

Напишіть свій відгук про «OHUI The First Geniture Sym-Micro Essence Люкс Мініатюра 5мл»


Будь ласка авторизуйтесь або створіть обліковий запис для того, щоб написати відгук.